• Maitsesegu dipikastmele 45g ilma soolata.
Tõeliselt mõnus segu sisaldab kevadist värsket naati ja murulauku.
Tee ise maitsev dipikaste, lisa hapukoort või maitsestamata jogurtit, dipisegu, veidi soola ja naudi juurviljade kõrvale. 
Koostisosad: murulauk, RIIVLEIB (rukkijahu, nisujahu)küüslauk, naat.
Ideaalne segu kala soolamiseks või ahkujala maitsestamiseks. Hapukust annab Hiiumaa metsadest korjatud pohl.
Koostisosad: Himaalaja sool 70%, roosuhkur, till, sibul, kuivatatud pohl.  Maitseb hästi ja on imelihtne tooteks valmistada! Maitsevõi kasutusala on lai. Meeldiv on maitsevõi röstsaial-leival, värske keedetud kartuliga serveeritud maitsevõi muudab kartulid hõrguks praelisandiks, sobib hautatud köögiviljade, grillitud liha, kala, kana maitsestamiseks.
Koostisosad: meresool, till, karulauk 13%, murulauk 13%, kadakaokas 8%.  Klassika lambaliha juurde on loomulikult kadakamari ja rosmariin. Need on kenasti siia purki pandud.
Koostisosad: meresool 70%, kadakamarjad 22%, rosmariin 8%.

Ideaalne segu valmistamaks maitsvaid ahjuköögivilju ja -kartuleid.
Koostisosad: meresool 65%, till, sibul, RIIVSAI (nisujahu), suitsutatud paprika.   Sisaldab kadakamarju ja nõmmliivateed, mis on korjatud rannakarjamaadelt kus jooksevad ringi ka saare õnnelikud lambad. Kujutage ette, kui maitsev see lambapraad saab olema.
Koostisosad: meresool 70%, küüslauk, kadakamari, nõmm-liivatee. Hiiumaine supisegu nõgese, lees-putke ja teiste mõnusate ürtidega.
Koostisosad: petersell, porgand, leesputk, till, nõges.  Sisaldab Hiiumaa uhkust musta leiba. Ja on mõnus nii õuna- kui ka rabarberikoogi tegemiseks.
Koostisosad: roosuhkur 60%, kaneel, riivleib (sisaldab gluteeni).  Armastust ei ole kunagi liiga palju. Alustuseks pipar Hiiumaa kadakamarjaga, siis meresool tšilli ja tilliga ja viimaks see õige magus pruun suhkur koos musta Hiiumaa leivaga. See ongi raske, aga huvitav tee suure armastuseni. Segu sobib iga toidu armsamaks tegemiseks. Enne kasutamist loksutada purki!
Koostisosad: meresool, roosuhkur, riivleib (rukkijahu, vesi, nisujahu, odralinnas, pärm), kadakamari, must pipar, till, tšilli.