Armastusega Hiiumaalt

  • Armastuse maitsesegu "Armastusega Hiiumaalt" 230g
Armastust ei ole kunagi liiga palju. Alustuseks pipar Hiiumaa kadakamarjaga, siis meresool tšilli ja tilliga ja viimaks see õige magus pruun suhkur koos musta Hiiumaa leivaga. See ongi raske, aga huvitav tee suure armastuseni. Segu sobib iga toidu armsamaks tegemiseks. Enne kasutamist loksutada purki!
Koostisosad: meresool, roosuhkur, riivleib (rukkijahu, vesi, nisujahu, odralinnas, pärm), kadakamari, must pipar, till, tšilli.
  • Armastusega Hiiumaalt soolane krõbedik
Armastusega Hiiumaalt on sari toodetest mida võib kasutada lahke käega paljudele toitudele, segu on valmis kasutamiseks. Soolane krõbedik ei vaja kuumutamist, selles on röstitud sibul, tomat, naat ja kaselehed, riivleib ja tiba soola. Puista näiteks salatile krõmpsu lisamiseks, hot-dogile, tomatileivale või pasta peale. Armastus teeb kõik toidud paremaks ja Hiiumaa saab südamesse. Hea kingituseks!
Koostisosad: meresool, roosuhkur, riivleib (rukkijahu, vesi, nisujahu, odralinnas, pärm), kadakamari, must pipar till, tšilli.

  • Armastusega Hiiumaalt magus krõbedik
Koos Hiiumaa kuldse astelpaju ja punava pohlaga võib murda südameid. Puista jäätisele või pannkoogile, kaunista kooke ja torte!
Koostisosad: beseeküpsis (suhkur, munavalgepulber, E466, E421, E1505), sidrunhape, pohl (10%), astelpaju (25%), lavendel